Regulamin

Regulamin sklepu internetowego say-yes-mini.jpg

1. Kupujący / Sprzedający

Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym SAY YES, zwaną dalej Nabywcą jest osoba fizyczna lub osoba prawna. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego jest firma Octopus pc sp. z o.o. z siedziba w Sosnowcu ul. A. Urbanowicz 19a/38 NIP 6443553801

2. Przedmiot transakcji

Przedmiotami transakcji, prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach internetowych sklepu w chwili składania zamówienia. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu zawierają podatek VAT  i wyrażone są w walutach PLN, CZK, EUR, USD, SEK, UAH, HUF . Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta.

3. Składanie zamówień

Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub osoba prawna. Składanie zamówień w Sklepie odbywa się za pośrednictwem serwisu internetowego pod adresem https://say-yes.pl/

4. Realizacja zamówień

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych z wyjątkiem towarów zamawianych na specjalne życzenie klienta których termin wysyłki ustalany jest indywidualnie. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem operatora wybranego w trakcie składania zamówienia.
Dane osobowe Użytkownika podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności Sklepu Internetowego https://say-yes.pl/
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 (tekst.jedn.Dz.U.02.101.926 z późn.zm) użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu przedstawiania ofert oraz na ich umieszczenie w naszej bazie.

5. Formy płatności

Płatność z góry na konto sprzedawcy, lub za pośrednictwem systemu dotpay.pl logo.png?v=1.31.7

6. Gwarancje, reklamacje, zwroty, wymiana

Sklep SAY YES oferuje zwrot towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki, koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Sklep SAY YES zobowiązuje się zwrócić pieniądze za zwrócony towar niezwłocznie po sprawdzeniu przesyłki, nie później niż w ciągu 14 dni od odebrania zwróconego towaru. Produkt zwracany bez podania przyczyny musi być nowy, nie nosić śladów używania, przesyłka musi zostać zaadresowana na adres zwrotów (Warszawa, Mazowiecka 11/49), sklep nie odbierze przesyłki pobraniowej, do zwracanego towaru konieczne jest dołączenie formularza zwrotu zapłaconej ceny.
Sklep SAY YES oferuje zwrot pieniędzy lub wymianę towaru na nowy. Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrywane są w terminie 14 dni.
Produkt reklamowany musi zostać odesłany wraz z dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) oraz z opisem reklamacji. Reklamacje bez załączonego dowodu zakupu i opisu reklamacji nie będą rozpatrywane.