Regulamin sklepu internetowego

1. Kupujący / Sprzedający

Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym SAY YES, zwaną dalej Nabywcą jest osoba fizyczna lub osoba prawna. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego jest firma Octopus pc sp. z o.o. z siedziba w Sosnowcu ul. A. Urbanowicz 19a/38 NIP 6443553801

2. Przedmiot transakcji

Przedmiotami transakcji, prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach internetowych sklepu w chwili składania zamówienia. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu zawierają podatek VAT  i wyrażone są w walucie PLN. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta.

3. Składanie zamówień

Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub osoba prawna. Składanie zamówień w Sklepie odbywa się za pośrednictwem serwisu internetowego pod adresem https://say-yes.pl/

4. Realizacja zamówień

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych z wyjątkiem towarów zamawianych na specjalne życzenie klienta których termin wysyłki ustalany jest indywidualnie. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem operatora wybranego w trakcie składania zamówienia. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.
Dane osobowe Użytkownika podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności Sklepu Internetowego https://say-yes.pl/
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 (tekst.jedn.Dz.U.02.101.926 z późn.zm) użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu przedstawiania ofert oraz na ich umieszczenie w naszej bazie.

koszt dostawy:
Kurier “poczta polska” – 12 zł 99 gr brutto – przesyłka dostarczana na adres zamawiającego
usługa “paczkomaty inpost” – 9 z 99 gr brutto – przesyłka dostarczana na adres maszyny paczkomatowej wskazanej przez zamawiającego

5. Formy płatności

Płatność z góry na konto sprzedawcy, lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.
Dostępne formy płatności: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro

6. Gwarancje, reklamacje, zwroty, wymiana

Sklep SAY YES oferuje zwrot towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki, koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Sklep SAY YES zobowiązuje się zwrócić pieniądze za zwrócony towar niezwłocznie po sprawdzeniu przesyłki, nie później niż w ciągu 14 dni od odebrania zwróconego towaru. Produkt zwracany bez podania przyczyny musi być nowy, nie nosić śladów używania, przesyłka musi zostać zaadresowana na adres zwrotów (octopus pc sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, A. Urbanowicz 19a/38 NIP:6443553801 REGON: 385802008), sklep nie odbierze przesyłki pobraniowej, do zwracanego towaru konieczne jest dołączenie formularza zwrotu zapłaconej ceny.
Sklep SAY YES oferuje zwrot pieniędzy lub wymianę towaru na nowy. Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrywane są w terminie 14 dni.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Produkt reklamowany musi zostać odesłany wraz z opisem reklamacji. Reklamacje bez załączonego opisu reklamacji nie będą rozpatrywane.

7. Przydatne dane kontaktowe:  email: sklep@say-yes.pl telefon: 327003103

8. Twoje dane w sklepie internetowym

Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepły-wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako:” RODO” informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego jest octopus pc sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu.
2. Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu internetowego zbierane są w celu realizacji Umowy Sprzedaży.
3 .Odbiorcami danych osobowych Klientów Sklepu internetowego mogą być:
W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką paczkomatową , Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.
b. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.
4. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
5.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.
6. Dane osobowe można w każdej chwili bezpowrotnie skasować.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.