Przedwczesny wytrysk - Bądź otwartym a rozwiążesz problem
lip 10, 2017 Home 2 Komentarzy
Przedwczesny wytrysk - Bądź otwartym a rozwiążesz problem

Prawie u co trzeciego polaka stosunek trwa krócej niż chciałyby tego obydwie strony. Niemoc, rezygnacja, zawstydzenie powodują przykre wspomnienia z chwil które miały sprawiać wiele przyjemności. Zbyt szybki wytrysk, obok problemów z osiągnięciem erekcji jest najczęstszym zaburzeniem seksualnym u mężczyzn. O przedwczesnym wytrysku możemy mówić wtenczas, gdy mężczyzna nie jest zdolny do powstrzymania wytrysku przed doznaniem orgazmu przez oboje partnerów. W tym przypadku trudno dokładnie wskazać wielkość zjawiska, dla mężczyzn jest to na tyle wstydliwe że często ukrywają swoje problemy. Dlatego wszelkie dane to jedynie szacunkowe dane naukowców zajmujących się urologią i fizjologią męskich wzwodów. Powszechnie panuje mit że dotyczy on tylko młodych, mniej doświadczonych mężczyzn. Niestety, dane pokazują że jest to problem również dojrzałych mężczyzn. W dojrzałym wieku przedwczesny wytrysk wynika najczęściej z problemów ze zdrowiem (m.in. nadciśnienia, cukrzycy, chorób prostaty), ale również zbyt częstej masturbacji, zbyt długiej abstynencji seksualnej czy dla odmiany częstej zmiany partnerów. Powszechne przepracowanie, tępo życia wpływa negatywnie na delikatne sfery jak męska fizjologia wzwodu. U nastolatków natomiast powszechne w tym wieku,szaleństwo hormonów. Pomijając czynniki fizyczne, mężczyźni są również narażeni bodźce psychologiczne. Seksualność dla mężczyzny to bardzo ważny element życia. Stres, kłótnie,nieprzyjemne uwagi, wcześniejsze problemy ze stosunkiem również mogą powodować pogłębienie się problemu z erekcją i wytryskiem.

W internecie można znaleźć masę dziwnych rozwiązań. Szeroko omawianym jest alkohol. Spożycie alkoholu przed stosunkiem powoduje rozrzedzenie krwi co w jakimś stopniu wpływa na długość erekcji jak i na późniejszy wytrysk Problem z tym „sposobem” jest tak że trudno wyczuć idealną dawkę alkoholu do uzyskania zamierzonych efektów aby nie przesadzić zaś w drugą stronę, gdy mężczyzna nie będzie w ogóle w stanie współżyć. Pseudoporadniki wspominają również o częstym współżyciu, częstej masturbacji czy dobraniu pozycji. Rozwiązania oczywiste ale który mężczyzna z problemami natury seksualnej chciałby przezywać wewnętrzne upokorzenie często? Również dziwną radą jest odwróceniu myśli od stosunku.. Kto chciałby podczas stosunku myśleć o psie sąsiada.

Farmaceutyka skupia się w głównej mierze na problemach z erekcją, aniżeli wczesnym wytryskiem dlatego na marne szukać w aptekach rozwiązania tego problemu. Jedynym rozwiązaniem są mechaniczne sposoby opóźniania wytrysku:

 • Pierścienie erekcyjne – niewielki gadżet erotyczny wykonany z różnej twardości silikonu. Wzmacniający erekcje i przedłuż jej trwanie poprzez Przedmiot w kształcie ringu należy nałożyć na penisa tuż przy jego trzonka co wydłuża stosunek nawet do 20 minut dzięki ograniczeniu przepływu krwi w penisie. Mężczyźni zaczynający swoją przygodę z tego typu gadżetami erotycznymi powinni rozpocząć od pierścieni erekcyjnych wykonanych z miękkiego silikonu. W miarę nabywania doświadczenia z tego typu przedmiotem należy iść w stronę twardszych rozwiązań. Dodatkowym elementem wzmacniającym doznania obojga partnerów jest wibracja. Dzięki niej nie tylko mężczyzna odczuwa skutki stosowania pierścienia erekcyjnego ale również kobieta ponieważ wibracja umieszczona jest na wysokości łechtaczki partnerki.

 • Nakładka na penisa – wykonana z miękkiego i elastycznego silikonu. Tego typu gadżet jest natychmiastowym meritum na większość męskich kompleksów Łatwa w użyciu nawet dla bardzo początkujących z gadżetami erotycznymi. Nakładka nakładana na całą długość członka dodaje objętości jak i wielkości penisowi oraz przez fakturę powierzchni wzbogaconą o wypustki znacznie potęgować doznania partnerki. Nakładka na penisa może być wzbogacona element wibrujący, wypustkę pieszczącą łechtaczkę czy silikonową przestrzeń wydłużającą członka o kilka centymetrów. Zaletą używania tego gadżetu może być także przedłużenie czasu trwania stosunku u mężczyzn, którzy skarżą się na osłabioną erekcję lub przedwczesny wytrysk, dzięki nieznacznemu osłabieniu chwilowych przyjemności przez co rozkłada rozkosz na dłużej. Nakładki mają tą przewagę nad prezerwatywami przedłużającymi stosunek , że nie zastosowuje się w nich lubrykantu z lidokainą, która może powodować nieprzyjemne uczucie odrętwienia.

 • Masażer prostaty – wibrujący przyrząd do masażu gruczołu krokowego. Masowanie prostaty dzięki temu gadżetowi ma oczywisty wpływ na przedwczesny wytrysk, ale również szybkość reakcji wzwodu, zwiększenie endokrynologii oraz wzmacnia rozkosz wynikającą z aktu seksualnego. Ćwiczenia wykonywane przy pomocy masażera prostaty, wzmacniają pobudzenie impulsowe Systematyczne ćwiczenie z masażerem prostaty znacznie poprawia działanie sprzężenia zwrotnego podwzgórza przysadki, dostraja poziom wydzielania hormonu płciowego oraz reguluje nieprawidłową proliferację.

Rozwiązań problemu jest wiele, trzeba być otwartym na różne rozwiązania!

2Komentarzy

  • Avatar
   medyk24
   sty 29, 2018

   Dzięki specjalnym właściwością tych tabletek wydłużysz swój stosunek nawet do 30 min. W końcu zabłyśniesz w sypialni i zyskasz miano prawdziwego kochanka ! Sprawdź ! https://tinyurl.com/y74wrtd7

  • Avatar
   Krzysztof
   lip 18, 2020

   Fajna strona i bardzo fajnie przekazane informacje, na pewno jeszcze tu wrócę. Ja osobiście korzystam z tego https://bit.ly/3hccIHP i jestem bardzo zadowolony z efektów. Niestety ćwiczenia polecane przez niektórych nie działają na mnie i musiałem szukać innej alternatywy.

Zostaw komentarz

* Imię (nick):
* e-mail: (nie zostanie opublikowany)
   Strona www: {adres strony zhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod:

sklep erotyczny oferuje nakładki na penisa, perfumy z feromonami, pierścienie erekcyjne, wibratory oraz szklane dildo