Gra wstępna
lip 3, 2017 Home
Gra wstępna

Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie. Truizm powtarzany od zarania dziejów obowiązuje również w tak delikatnej sprawie jaką jest gra wstępna. Niektórzy uważają że jest całkowicie nie potrzebnym wymysłem, inni jej się boją przez ilość potęgujących bodźców mogących skrócić stosunek, nie myślą że może być wręcz odwrotnie np. za sprawą pierścienia erekcyjnego. Każdy ma inne poglądy i to jest nie jest złe ale żeby polemizować trzeba poznać argument drugiej strony.

Tak na prawdę to obydwie płci potrzebują gry wstępnej! Jedynie co je różni to czas. Gra wstępna to seria czynności potrzebnych na osiągnięcie podniecania, czyli gotowości do odbycia stosunku. Fizjologicznie u mężczyzn, to osiągnięcie pełnego wzwodu, natomiast u kobiet, nawilżenie pochwy śluzem. Bez tych oby dwóch objawów podniecenia żaden stosunek nie będzie stuprocentowo udany!

Mężczyźni z natury potrzebują mało – w większości przypadków wystarczy nagość. Dużo stymulujących bodźców dostarcza im zmysł wzroku. Spojrzenia na ciało, ruchy i czyny ich podniecają. Jeśli Twój partner nie wierzy w moc gry wstępnej to sprowokuj go. Seksowna bielizna, masażer którym gładzisz wewnętrzną stronę ud. Sprowokuj go do przyłączenia się. Niech pomoże, bo gra wstępna nie ma sensu jeśli prowadzona jest tyko przez jedną stronę. Choć na chwile pozbądź się swoich kompleksów. W seksownym komplecie bielizny nikt nie wygląda źle.

Pośpiech nie ma sensu bytu w łóżku, powoli od A, B, C do Z. Zrobienie na ”odczep się”, tej jeden z najważniejszej rzeczy jest całkowicie bezsensu. Nawet jeśli nie przemawia do ciebie gra wstępna, pomyśl o drugiej połowie której też musi być przyjemnie podczas aktu, a na pewno się odwdzięczy. Romantyczny nastrój, pieszczoty i czułość są sekretem do serca i pochwy kobiety.

Żaden poradnik nie zastąpi rozmowy z partnerem,przede wszystkim to druga połowa powinna być podstawowym źródłem informacji na ten temat. Słuchajcie się wzajemnie, rozmawiajcie, dawajcie sobie rady, nie uprzedzajcie się do pomysłów drugiej strony.

Jeśli brakuje Ci pomysłu, to dobrym pomysłem na grę wstępną może być masaż wykonany masażerem. Jeśli nie lubisz seksu oralnego wykorzystaj wibrator łechtaczki. Gładzenie małym wibratorem miejsc erogennych również pomoże. Całuj.

Zostaw komentarz

* Imię (nick):
* e-mail: (nie zostanie opublikowany)
   Strona www: {adres strony zhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod:

sklep erotyczny oferuje nakładki na penisa, perfumy z feromonami, pierścienie erekcyjne, wibratory oraz szklane dildo