Sex przez telefon ? Gadgety wskazane!
cze 24, 2017 Home
Sex przez telefon ? Gadgety wskazane!

W naszej rzeczywistości gdzie oboje partnerów może nie mieć czasu się spotkać, sex przez telefon daje możliwość intymnego zbliżenia. Jest też idealna forma dla osób które mimo chęci, wciąż nie są gotowe na takie zbliżenie w realnym świecie. Forma sexu na odległość zapewnia najwyższą możliwa prywatność, zapewniając przy tym całe multum bodźców. Sex można dodatkowo urozmaicić gadżetami sterowanymi na odległość lub erotycznym przebraniem.

Zapewnij sobie spokój, niech nikt i nic Ci nie przeszkadza. Nic nie potrafi rozproszyć bardziej niż pies za drzwiami lub świadomość ze ktoś może wejść do pomieszczenia w którym się znajdujemy.

Na ostro! Używaj słów które przyjdą Ci na myśl, nie wstydź się powiedzieć tego czego na żywo nie chcesz. Zachowuj się jak gwiazda porno.

Puść wodze fantazji, odegraj role z ulubionego filmu erotycznego, możesz być np. zakonnicą, pielęgniarką, opiekunką do dziecka, pokojówką, czy lekarzem. Mów o wszystkim czego pragniesz, aby partner / partnerka utożsamiła się z rolą.

Zaproś kogoś jeszcze do erotycznej zabawy. Osoba postronna może doświadczyć niesamowitych wrażeń słuchając tego o czym rozmawiacie. Możesz także powiedzieć partnerowi, że jest was dwie, stworzysz w ten sposób wirtualny trójkąt.

Miej w zanadrzu kilka erotycznych zabawek, mów partnerowi co dokładnie z nimi robisz lub poproś partnera aby instruował Cię co masz zrobić.

Pamiętaj o wydawaniu dźwięków. Seks przez telefon to przede wszystkim bodźce głosowe tak jak krzyczenie i jęczenie możesz także użyć podniesionego głosu. chodzi Ci przecież o prawdziwy pełen wrażeń sex, puść wodze fantazji.

Zostaw komentarz

* Imię (nick):
* e-mail: (nie zostanie opublikowany)
   Strona www: {adres strony zhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod:

sklep erotyczny oferuje nakładki na penisa, perfumy z feromonami, pierścienie erekcyjne, wibratory oraz szklane dildo