Wzmocnienie erekcji poprzez ćwiczenie męskich mięśni kegla.
Jun 24, 2017 Home
Wzmocnienie erekcji poprzez ćwiczenie męskich mięśni kegla.

Mężczyźni również mają mięśnie Kegla, równie ważne jak bardziej znany damski odpowiednik. Ćwiczenie mięśni kega w przypadku mężczyzna pozwala wzmacniać erekcję, kontrolować wytrysk oraz intensyfikuje orgazm. Doradzamy jak dbać o męskie mięśnie kegla.

Jak statystyczny facet powinien ćwiczyć mięśnie kegla ?

U mężczyzn podobnie jak u kobiet ćwiczenie mięśni dna miednicy wygląda bardzo podobnie: Wyobraźmy sobie że jesteśmy w samolocie nad Atlantykiem, do toalety kolejka przez całą klasę ekonomiczna, jedyne co nam pozostało to z całych sił zacisnąć mięśnie krocza próbując powstrzymać konieczność oddania moczu. tak napięte mięśnie trzymamy przez około 10 sekund po czym je rozluźniamy. Nasz trening składa się z 3 serii po około 10 powtórzeń. Najlepsze efekty uzyskamy ćwicząc 3-4 razy dziennie. Niewątpliwa zaleta tego typu treningu jest fakt ze nie potrzebujemy do tego siłowni czy specjalnych urządzeń. Trenować można wszędzie, nawet w samolocie.

Kulki analne jako dodatkowy element.

Mężczyźni mimo swoich wrodzonych oporów przed gadgetami analnymi mogą korzystać z kulek analnych w celu poprawy kondycji mięśni kegla (to nic złego). Gadżet dla mężczyzn w zasadzie niczym nie różni się od damskiego odpowiednika, aby jednak był w pełni bezpieczny powinien być zakończony płaskim elementem który uniemożliwi mu zbyt głębokie wsuniecie się do środka odbytu. Działanie kulek jest bardzo proste, wewnątrz pustej w środku sfery znajduje się ciężka kulka która w trakcie codziennych ruchów porusza się we wnętrzu gadżetu. Delikatne drgania wywołane ruchem kulki zmuszają mięśnie do mimowolnego zaciskania się, dzięki temu same noszenie kulek zmusza mięśnie kegla do intensywnej pracy.

Jak często ćwiczyć mięśnie kegla.

Eksperci zalecają korzystanie z kulek 3 razy w tygodniu, należny jednak pamiętać ze w tej sprawie ostatnie słowo należny do użytkownika.

Używanie kulek w czasie sexu.

Najbardziej wrażliwi mężczyźni mogą odczuwać ogromne podniecenie podczas używania kulek, dzięki temu gadget ten jest szczególnie polecany dla mężczyzn którzy maja problem z uzyskaniem i utrzymaniem mocnej erekcji. Kulki podobnie jak specjalnie do tego celu stworzony masażer prostaty stymulują gruczoł prostaty i pozwalają na głębsza intensywniejsza penetracje.Zostaw komentarz

* Imię (nick):
* e-mail: (nie zostanie opublikowany)
   Strona www: {adres strony zhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod:

sklep erotyczny oferuje nakładki na penisa, perfumy z feromonami, pierścienie erekcyjne, wibratory oraz szklane dildo