Prawie u co trzeciego polaka stosunek trwa krócej niż chciałyby tego obydwie strony. Niemoc, rezygnacja, zawstydzenie powodują przykre wspomnienia z chwil które miały sprawiać wiele przyjemności. Zbyt szybki wytrysk, obok problemów z osiągnięciem erekcji jest najczęstszym zaburzeniem seksualnym u mężczyzn.

czytaj więcej ...

Gra wstępna

lip 3, 2017     Home Wyświetleń (1812)
Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie. Truizm powtarzany od zarania dziejów obowiązuje również w tak delikatnej sprawie jaką jest gra wstępna. Niektórzy uważają że jest całkowicie nie potrzebnym wymysłem, inni jej się boją przez ilość potęgujących bodźców mogących skrócić stosunek, nie myślą że może być wręcz odwrotnie Każdy ma inne poglądy i to jest nie jest złe ale żeby polemizować trzeba poznać argumenty

czytaj więcej ...

Sex przez telefon ? Gadgety wskazane!

cze 24, 2017     Home Wyświetleń (2156)
W naszej rzeczywistości gdzie oboje partnerów może nie mieć czasu się spotkać sex przez telefon daje możliwość intymnego zbliżenia. Jest tez idealna forma dla osób które mimo chęci wciąż nie są gotowe na takie zbliżenie w realnym świecie. Forma sexu na odległość zapewnia najwyższą możliwa prywatność, zapewniając przy tym całe multum bodźców. Sex można dodatkowo urozmaicić gadgetami sterowanymi na odległość lub erotycznym przebraniem.

czytaj więcej ...

Mężczyźni również mają mięśnie Kegla, równie wazne jak bardziej znany damski odpowiednik. Ćwiczenie mięśni kega w przypadku mężczyzna pozwala wzmacnić erekcję, kontrolować wytrysk oraz intensyfikuje orgazm. Doradzamy jak dbać o męskie mięśnie kegla.

czytaj więcej ...

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

kwi 26, 2017     Home Wyświetleń (993)
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

czytaj więcej ...

Kiedy uprawiasz sex, najczęściej życzysz sobie aby trwał on długo w wielu pozycjach, nie doprowadzając partnerki do granic wytrzymałości zbyt wcześnie. Niestety my faceci czasami popełniamy łóżkowe błędy, nie zdawając sobie z tego sprawy. Najpostszym sposobem aby sprawdzić czy Twoja partnerka nie ma Ci nic do zarzucenia jest oczywiście zapytać ją o jej własne zdanie, jednak nie oszukujmy się - one często nie są szczere w tych kwestiach. Tylko dla

czytaj więcej ...

Wyświetlono od 1 do 6 z 7 (1 stron)

sklep erotyczny oferuje nakładki na penisa, perfumy z feromonami, pierścienie erekcyjne, wibratory oraz szklane dildo