Nowy Rok to zupełnie nowe możliwości. To jeszcze lepsza i ciekawsza oferta, którą dla Was przygotowaliśmy. Do początku 2017 roku nasi Klienci mogą zamawiać wyjątkowe perfumy z feromonami. Już od dłuższego czasu otrzymywaliśmy od Was maile w ich sprawie. Prosiliście, pytaliście i namawialiście, aby w końcu pojawiły się w sprzedaży naszego sklepu. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wprowadziliśmy na początek kilka podstawowych zapachów dla mężczyzn, kobiet oraz unisex.

 

Dlaczego tyle to trwało? Perfumy z feromonami to coś zupełnie innego od klasycznych perfum. W tych drugich testy i próby są bardzo szybkie. Perfumy powinny ładnie pachnieć, długo się utrzymywać i mieć ładne opakowanie. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z testowaniem perfum z feromonami. Badania i próby są czasochłonne, wymagają przygotowania, a także co tu dużo ukrywać… poświecenia 😉 Szanując Wasz czas oraz pieniądze, chcemy Wam oferować wyłącznie sprawdzone i skuteczne perfumy, których stosowanie przyniesie oczekiwane rezultaty.

 

Konkurencyjność cenowa

 

Oferujemy Wam perfumy z feromonami w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Po pierwsze dlatego, aby zachęcić Was do ich testowania i przekonać Was, jak ciekawe jest to narzędzie w budowaniu nowych relacji towarzyskich. Po drugie dlatego, aby uczynić naszą ofertę jeszcze ciekawszą i atrakcyjniejszą. Perfumy z feronomami można bowiem kupować nie tylko dla siebie, ale również jako oryginalny prezent dla przyjaciółki lub kolegi. Niskie ceny są efektem długich negocjacji z producentami i dostawcami, a także wynikiem dużego zatowarowania produktów na magazynie. To kolejny atut zakupów w naszym sklepie. Wysokie stany magazynowe, pozwalają nam realizować wysyłkę od ręki, bez ściągania produktów z magazynu centralnego, jak ma to w zwyczaju wiele innych sklepów!

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do odkrywania potencjału perfum z feromonami, dostępnymi w ciekawych nutach zapachowych w naszym sklepie online!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.